[http://strona.piaski-wlkp.pl/]
Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

Zapisy na II Bieg im. senatora Stanisława Karłowskiego


Dodano dnia 2019-04-12 09:35:09

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkich amatorów ruchu na świeżym powietrzu do udziału w biegu, który odbędzie w Szelejewie w dniu 1.05.2019r.
Organizatorzy przygotowali kilka tras dla amatorów zdrowego trybu życia. Dwie trasy przygotowano z myślą o najmłodszych, którzy być może po raz pierwszy spróbują swych sił w bieganiu, a bieg senatorski jest propozycją dla starszych amatorów, którzy przybędą sami lub ze swoimi pociechami na to sportowe święto. Dla wszystkich przygotowano pamiątkowe medale.

Dla najmłodszych biegaczy przygotowano mały bieg na dystansie 0,45 km (rocznik 2013 i młodsi), dla nieco starszych zaproponowano duży bieg 0,8 km (roczniki 2007 – 2012) oraz bieg senatorski 4,6 km powyżej 13 roku życia (możliwy jest start uczestnika poniżej 13 roku życia wraz z opiekunem i po wyrażeniu pisemnej zgody) (rocznik 2005 i starsi)Zgłoszenia dokonywane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie: www.piaski-wlkp.pl/biegkarlowskiego2Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są od dnia 5 kwietnia 2019 r. do 29 kwietnia 2019 r.Po tym terminie jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie zawodów w dzień biegu tj. 1 maja w godzinach 8:00-9:45.

Biuro zawodów w dniu biegu o godzinie 9:45 zostaje zamknięte. Numery startowe wydawane będą w biurze zawodów (Szelejewo Pierwsze – przy Remizie strażackiej) w dniu zawodów.

Bieg nie jest wyścigiem – nie jest prowadzona klasyfikacja końcowa - każdy kto ukończy bieg jest dla nas ZWYCIĘZCĄ.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w biegu, zabezpieczenie biegu przez wolontariuszy, opiekę medyczną na mecie, pomoc techniczną, posiłek i napoje na mecie, pamiątkowy medal, wspaniałą atmosferę