[http://strona.piaski-wlkp.pl/]
Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

Marsz po zdrowie z Nordic Walking – zapisy, medal i pakiet startowy


Dodano dnia 2019-10-01 14:14:10

Przypominamy o bezpłatnych zajęciach Nordic Walking połączonych z marszem po dukcie i ścieżkach leśnych w Piaskach z wykwalifikowanymi instruktorami oraz o oficjalnym otwarciu tras do uprawiania Nordic Walking przy siedzibie Nadleśnictwa Piaski w dniu 06.10.2019 r. (niedziela).
Zgłoszenia na zajęcia i marsz Nordic Walking przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie: www.piaski-wlkp.pl/nordicwalking .

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do dnia 04.10.2019 r. Po tym terminie, jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie zawodów, w dniu marszu tj. 06.10.2019 r., w godzinach 13.30 – 14.00.

Ważne!!!
Jeżeli nie posiadasz własnych kijków do Nordic Walking, można je bezpłatnie wynająć. Rezerwacja pod nr tel. 691498181, 665300579 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: piaski@piaski-wlkp.pl .
Liczba kijków ograniczona!!!


Miło nam zaprezentować przygotowany dla uczestników „Marszu po zdrowie z Nordic Walking” medal okolicznościowy oraz zawartość pakietu startowego. Organizatorzy wydarzenia zapewniają uczestnikom również ciepły poczęstunek i słodką przekąskę, kawę, herbatę, udział w losowaniu nagród (m.in. kijków do Nordic Walking), pomoc techniczną oraz dobrą zabawę.

Podczas spotkania Stowarzyszenie BAZA przeprowadzi kiermasz książek pod nazwą „serce za książkę”, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie Julki Mikołajczak chorującej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Na ten cel będzie można również wrzucić do puszki dowolną kwotę wsparcia.

Organizatorem wydarzenia jest Sołtys i Rada Sołecka Piasków, zaś partnerami/sponsorami Towarzystwo Sportowe Cegielnia Piaski, Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach, Mondi Simet Sp.
z o.o. oraz Nadleśnictwo Piaski. Realizacja projektu jest również dofinansowana ze środków Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego realizowanego przez Stowarzyszenie „Dziecko”.

Serdecznie zapraszamy!!!