Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

XVI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski.

Dodano dnia 2019-12-12 10:00:26

9 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Piaskach odbył się turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Piaski Wiesława Glapki.
W zawodach wzięły udział drużyny ze szkół w Bodzewie, Szelejewie, Pogorzeli oraz Piaskach. Po sześciu meczach i wyrównanej grze zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Pogorzeli. Kolejne miejsca zajęli: II Piaski, III Bodzewo, IV Szelejewo. Tytuł najlepszego strzelca z ilością 8 bramek zdobył Jędrzej Mróz z Pogorzeli. Najlepszym bramkarzem, ze względu na zachowanie „czystego konta”, został także zawodnik zwycięskiego zespołu Jędrzej Fahner.
Organizatorem turnieju był UKS „Saturn” przy Szkole Podstawowej w Piaskach, a opiekunem zawodów pan Tomasz Wierzchowski.