[http://strona.piaski-wlkp.pl/]
Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


Dodano dnia 2023-04-04 08:02:35

Już w najbliższy czwartek (6 kwietnia 2023 r.) na terenie gminy Piaski odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Zbiórka dotyczy miejscowości: Szelejewo Pierwsze, Szelejewo Drugie, Stefanowo, Bielawy Szelejewskie, Anteczków, Józefowo, Lafajetowo, Lipie, Strzelce Wielkie, Strzelce Małe, Zabornia, Godurowo, Michałowo, Drogoszewo, Piaski „prawa strona” jadąc od Gostynia w stronę Borku Wlkp. + ul. Gostyńska i ul. Warszawska, Spółdzielnia Mieszkaniowa Szelejewo Drugie (bloki nr 25-34), zabudowa wielorodzinna (wspólnoty).
Prosimy o wystawienie powyższych odpadów przed posesję w dniu odbioru najpóźniej do godz. 7:00. Odpady nie wystawione w terminie, nie będą zabierane.
Odpadami wielkogabarytowymi, które można wystawić są odpady, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci, np. stoły, szafy, krzesła, sofy, tapczany, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów itp.
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, to np. lodówki, zamrażarki, pralki, zmywarki, piece elektryczne, odkurzacze, czajniki elektryczne, miksery, radia, telewizory, komputery, drukarki, wiertarki, spawarki itp. z wyjątkiem wielkogabarytowych, stacjonarnych narzędzi.
Sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien być kompletny!!!Plik do pobrania: plakat_6_kwietnia_2023_r..pdf