[http://strona.piaski-wlkp.pl/]
Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


Dodano dnia 2023-05-29 09:51:15


Już w najbliższą środę (31 maja 2023 r.) na terenie gminy Piaski odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Zbiórka dotyczy miejscowości: Smogorzewo, Talary, Podrzecze, Grabonóg, Taniecznica, Bodzewo, Łódź, Bodzewko Pierwsze, Bodzewko Drugie, Rębowo, Głogówko, Drzęczewo Pierwsze, Drzęczewo Drugie, Piaski „lewa strona” jadąc od Gostynia w stronę Borku Wlkp.
Prosimy o wystawienie powyższych odpadów przed posesję w dniu odbioru najpóźniej do godz. 7:00. Odpady nie wystawione w terminie, nie będą zabierane.
Odpadami wielkogabarytowymi, które można wystawić są odpady, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci, np. stoły, szafy, krzesła, sofy, tapczany, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów itp.
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, to np. lodówki, zamrażarki, pralki, zmywarki, piece elektryczne, odkurzacze, czajniki elektryczne, miksery, radia, telewizory, komputery, drukarki, wiertarki, spawarki itp. z wyjątkiem wielkogabarytowych, stacjonarnych narzędzi.
Sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien być kompletny!!!

Plik do pobrania: plakat.pdf