[http://strona.piaski-wlkp.pl/]
Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

Program grantowy


Dodano dnia 2018-07-23 09:13:25

W imieniu Fundacji Banku Zachodniego WBK mam przyjemność poinformować, iż rozpoczęliśmy nabór do programu grantowego Bank Młodych Mistrzów Sportu.
Program ma na celu krzewienie idei sportowej, rywalizacji wśród młodzieży oraz zasad fair-play. Chcemy zachęcić młodych ludzi do drużynowej aktywności sportowej oraz aktywnego stylu życia. Umożliwiamy popularyzowanie dyscyplin sportowych wśród lokalnej społeczności. W tej edycji przeznaczyliśmy na ten cel 300 tys. złotych.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie organizacje non-profit, które współpracują z młodzieżą w wieku pomiędzy 10 a 26 rokiem życia. Pierwszeństwo będą miały projekty, których motywem przewodnim będzie sport.

Projekty można zgłaszać poprzez aplikację internetową dostępną na stronie https://granty.fundacja.bzwbk.pl w terminie od 30 czerwca do 31 lipca 2018 r. Realizację najlepszych projektów dofinansujemy kwotą do 10.000 zł.

Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej:
http://fundacja.bzwbk.pl/wp-content/uploads/2018/06/Regulamin-BMMS_final.pdf

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości związane z uczestnictwem w konkursie. Czekamy na nie pod adresem e-mail: fundacja@bzwbk.pl