[http://strona.piaski-wlkp.pl/]
Gmina Piaski - Oficjalny serwis internetowy

JARMARK BOŻONARODZENIOWY w Gostyniu!


Dodano dnia 2023-11-20 06:33:55

Wy-Twórcy Gostyń zapraszają!
Serdecznie zapraszamy na JARMARK BOŻONARODZENIOWY, który odbędzie się
w niedzielę 3 grudnia 2023 roku w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik. Rękodzielnicze wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, a zakończy o godzinie 17:00.

Nasi wyjątkowi rękodzielnicy przygotowali dla Państwa olbrzymi wachlarz lokalnych produktów w świątecznym klimacie. Nie zabraknie inspiracji na wyjątkowe upominki dla najbliższych takie jak: biżuteria, ozdoby domu, maskotki i wiele innych.
Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. Zapraszamy po przepyszne miody, sery oraz wyroby cukiernicze. Na miłośników sztuki i designu czekają: industrialne meble, produkty ceramiczne, świece, makramy, wianki itp.

W trakcie imprezy odbywać będą się także warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzą lokalni Wy-Twórcy. Już dzisiaj zapraszamy na warsztaty z zakresu: tworzenia „aniołków
z pianki kreatywnej”, „slime mania – twoje kreatywne przygody”, „tworzenia stylizacji świątecznych” oraz „świątecznych dekoracji pierników i ciastek” (szczegółowe informacje na plakacie).

Przygotowaliśmy także strefę dla dzieci, która odbędzie się na sali widowiskowej, a w niej między innymi rozmowa i zdjęcie z Mikołajem, zabawy z elfami, malowanie twarzy i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy małych i dużych!

Szukajcie nas w mediach społecznościowych: https://fb.me/e/3bNi2fcuA


Organizatorzy: Wy-Twórcy Gostyń
Grupę wspiera: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.